субота, 10 вересня 2016 р.

Організація та планування роботи на 2016/2017 навчальний рік

9 вересня у бібліотеці ЗОШ № 5 відбулася інструктивно-методична нарада бібліотекарів ЗНЗ м. Токмака.
На нараді були розглянуті слідуючі питання:
 1. Стан забезпечення учнів підручниками у 2016/2017 навчальному році.
Методист міського відділу освіти по бібліотечним фондам  Зірченко Тетяна Сергіївна доповіла про надходження  підручників  для учнів 4, 7 та 8 класів; проаналізувала стан забезпечення учнів ЗНЗ підручниками у новому навчальному році.  Відповідно контингенту учнів у 206/2017 навчальному році був здійснений перерозподіл підручників між школами.
2. Пріоритетні напрямки діяльності шкільних бібліотек у 2016/2017 навчальному році.
Бібліотекарі прийняли участь в обговоренні проекту Стратегії розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року "Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України". Основні завдання та пріорітети діяльності бібліотек, зазначені у проекті Стратегії будуть впроваджуватись у діяльність шкільних бібліотек починаючи з 2016/2017 навчального року.
3. Організація та планування роботи методичного об'єднання шкільних бібліотекарів на 2016/2017 навчальний рік.
Керівник методичного об'єднання Симоненко Галина Вікторівна презентувала для обговорення План роботи методичного об'єднання шкільних бібліотекарів на 2016/2017 навчальний рік.
У 2016/2017 навчальному році методичне об'єднання шкільних бібліотекарів продовжить  працювати над реалізацією проблемно-методичної теми "Удосконалення професійної компетентності шкільних бібліотекарів шляхом впровадження інноваційних технологій".
Керівник методоб'єднання, бібліотекар ЗОШ № 5 Симоненко Галина Вікторівна нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за інноваційнй форми роботи з читачами щодо популяризації літератури та якісний матеріал, представлений на віртуальну виставку "Тиждень Книжкових Сюрпризів" (2016)

3 коментарі:

 1. Галино, бажаю вам успіхів та натхнення у новому навчальному році!!! У вас дуже гарне оформлення бібліотеки: яскраво, патріотично, актуально, а головне - з душею.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Тетяно! Я також бажаю Вам творчих взлетів. Нехай здійсняться всі Ваші плани на майбутнє.

   Видалити
 2. Галино, я також приєднуюсь до привітань, це цілком заслужено, гарні заходи, завжди актуально, у ногу з часом, ми Вами пишаємось! Творчих успіхів і гарних, вдячних читачів!!!

  ВідповістиВидалити