вівторок, 25 серпня 2015 р.

Про роботу обласного серпневого семінару

20 серпня 2015 року в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-нарада "Організаційно-методичний супровід діяльності бібліотек ЗНЗ області в 2015-2016 навчальному році".
На семінарі були розглянуті слідуючі питання:
  • Методист науково-методичного центру позашкільної освіти ЗОІППО Крижко Людмила Володимирівна 
- означила
"Пріоритетні напрямки діяльності шкільних бібліотек в 2015-2016 навчальному році";
 - розповіла про "Форми і зміст науково-методичної роботи з бібліотечними працівниками ЗНЗ області в 2015-2016 навчальному році".- проінформувала про "Веб-ресурси бібліотечної спільноти області", звернула увагу на необхідність більш активного використання веб-ресурсів для залучення дітей до читання.
  • Забезпечення ЗНЗ регіону навчальною літературою в 2015-2016 навчальному році. 
Поліщук Людмила Анатоліївна
Бус Людмила Сергіївна
 Колпакова Альона Олександрівна

Представники Департаменту освіти і науки, молоді  і спорту ЗОДА дали роз'яснення щодо забезпечення підручниками учнів 4-х та 7-х класів. Було наголошено на тому, що учні 4- та 7-х класів будуть забезпечені підручниками безкоштовно. До того часу, поки підручники надійдуть до ЗНЗ, відповідно до листа МОН України № 1/9-380 від 10.08.2015 року при забезпеченні учнів підручниками керуватися "Методичними рекомендаціями щодо використання навчальної літератури у ЗНЗ при вивченні предметів інваріантної складової навчального плану у 4 та 7 класах 2015/2016 навчального року". Учні та вчителі можуть користуватися і електронними версіями підручників.
  Телятник Кіра Валентинівна, старший викладач кафедри інформатики і інформаційних технологій в освіті ЗОІППО розповіла про "Роль Репозитарію навчального контенту в інформаційно-бібліотечному забезпеченні навчального процесу", проінформувала про бібліотеки електронних версій підручників.
Методист Гуляйпільского районного методичного кабінету Самохліб Інна Вячеславівна проінформувала про інноваціний освітній проект "Шкільна електронна бібліотека "ШБІЦ-інфо".
Шановні колеги, 
рекомендую детально ознайомитися з матеріалами семінару і взяти до уваги при плануванні своєї роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар