неділя, 5 жовтня 2014 р.

Місячник шкільних бібліотек

1 жовтня стартував 
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
Щорічно в системі освіти, з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання в Україні, з 01 по 31 жовтня буде організовуватися Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Наказ МОН України від 12. 08. 2014 р. № 931
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проводитимуть щорічно і триватиме він із 1 по 31 жовтня у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек. У 2014 році перший Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходитиме під гаслом: «Шкільна бібліотека — стратегічний партнер освіти». Метою Місячника є об’єднання духовних та інтелектуальних ресурсів України для розвитку вітчизняних шкільних бібліотек як каталізаторів процесів виховання, освіти та розвитку дітей та юнацтва.
Для успішного проведення Місячника журнал «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» підготував методико-бібліографічні матеріали до відзначення Міжнародного місячника шкільних бібліотек «Жовтень єднає шкільні бібліотеки», де автор Валентина Здановська, заступник головного редактора журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» ділиться досвідом організації різноманітних нетрадиційних заходів на базі бібліотеки, виховання інформаційної культури учнів, практикою популяризації книжки тощо.
 З 06 по 31 жовтня 2014 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на ЗапоВікі запускається обласний проект "Шкільний бібліотекар пропонує..."

Шановні колеги, прийміть активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек!

Немає коментарів:

Дописати коментар