вівторок, 24 грудня 2013 р.

Досвід колег в практику своєї роботи

23 грудня у бібліотеці ЗОШ № 1 відбулося засідання круглого столу методичного об'єднання шкільних бібліотекарів м. Токмака.
Бібліотекарі ознайомилися з матеріалами інтернет-семінару "Використання сучасних інформаційних технологій в діяльності бібліотек навчальних закладів Запорізької області", які розміщені на блозі "Шкільна бібліотека в меді@апросторі".
На інтернет-семінар від Токмацького методоб'єднання шкільних бібліотекарів було надіслано дві роботи:
1. Досвід роботи керівника методоб'єднання Симоненко Галини Вікторівни "Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практику роботи бібліотеки"
2.Презентація до літературної гри-подорожі "Великі казкарі світу". Автор роботи бібліотекар СШ № 2 Шевченко Валентина Василівна.
Під час обговорення матеріалів семінару бібліотекарі відмітили високий рівень підготовки семінару та творчий підхід колег до участі у семінарі. Всі матеріали цікаві, змістовні. Творчі доробки колег будуть детально вивчатися і впроваджуватися в практику своєї діяльності.

2 коментарі:

  1. Дякую за цікавий та змістовний матеріал з досвіду роботи шкільних бібліотекарів м. Токмака. Особливо сподобались наробки Симоненко Галини Вікторівни.

    ВідповістиВидалити
  2. Добрий день, Ірино. Приємно, що Вас зацікавили мої наробки.

    ВідповістиВидалити